W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci zatrzymali 23-latka, który niszczył przystanek

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu jasielskiego, który uszkodził wiatę przystankową w Kosowach. Kopiącego w szybę mężczyznę zauważył świadek, który powiadomił Policję. Dzięki zgłoszeniu, funkcjonariusze szybko zatrzymali 23-latka. Młody mężczyzna już usłyszał zarzuty.

W poniedziałek około godz.12, policjanci interweniowali w Kosowach. Ze zgłoszenia wynikało, że nieznany mężczyzna wybił szybę w wiacie przystankowej w Kosowach. Zdarzenie zgłosił przypadkowy świadek, który przejeżdżając obok, zauważył kopiącego w szybę mężczyznę.

Na miejsce pojechali policjanci. Mając na uwadze przekazane przez świadka informacje patrolowali rejon, w którym był widziany mężczyzna. Zauważyli go na przystanku w Siedlance. Mężczyzna był pobudzony i agresywny. 23-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego został zatrzymany i doprowadzony do kolbuszowskiej jednostki. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. W środę, po wytrzeźwieniu, 23-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia.

Za zniszczenie mienia ustawodawca przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spędź wakacje z wojskiem

Wiadomości Mielec

Tegoroczne święto Policji w Parku Oborskich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa