W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci zatrzymali łapówkarzy, którzy przeprowadzali badania diagnostyczne pojazdów

Mieleccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, zatrzymali kilkanaście osób do sprawy dotyczącej przestępczości korupcyjnej i narkotykowej. Wobec jednego z zatrzymanych, 36-letniego mężczyzny, Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował środek zapobiegawczy w postaci dwumiesięcznego aresztu. W tej sprawie Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu prowadzi śledztwo.

Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą mieleckiej komendy ustalili i zatrzymali kilkanaście osób do śledztwa dotyczącego wręczania i przyjmowania korzyści majątkowych w zakresie wykonywania badań diagnostycznych pojazdów. W toku czynności, na terenie powiatu mieleckiego i tarnobrzeskiego, zatrzymano łącznie 11 osób, z czego 6 osób do korupcyjnego wątku śledztwa, a 5 pozostałych powiązanych z przestępczością narkotykową.

Podczas czynności realizowanych w ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze zabezpieczyli dowody popełnienia przestępstw związanych z korupcją, w tym dokumenty, zapisy monitoringu oraz dane teleinformatyczne. Zabezpieczono także środki odurzające – około 50 gram marihuany.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu, trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa