W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci zatrzymali osoby, które są podejrzewane o postrzelenie mieszkańca Mielca

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyzn, którzy są podejrzewani o narażenie 50-letniego mieszkańca Mielca na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna został postrzelony z broni pneumatycznej 10 maja na Al. Niepodległości w Mielcu. U zatrzymanych funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli narkotyki. W sprawie trwają dalsze czynności.

10 maja tuż po godz. 15, dyżurny mieleckiej Policji odebrał zgłoszenie o tym, że ktoś na Al. Niepodległości strzela do przechodniów z wiatrówki. W wyniku zdarzenia, powierzchownych ran brzucha doznał 50-letni mieszkaniec Mielca. Policjanci zabezpieczyli śruty przekazane przez pokrzywdzonego i podjęli działania w celu ustalenia sprawców tego zdarzenia.

Funkcjonariusze ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć trzech mieszkańców Mielca, dwóch 21-latków i 36-latek. Podczas czynności u jednego z zatrzymanych funkcjonariusze ujawnili 3 jednostki broni pneumatycznej. Dodatkowo u zatrzymanych policjanci zabezpieczyli narkotyki.

W sprawie wykonywane są dalsze czynności, które pozwolą zebrać materiał dowodowy, będący podstawą do przedstawienia zatrzymanym zarzutów za popełnione przestępstwa.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Policjanci w roli taksówki?

Wiadomości Mielec

Czy kibice czują się zagrożeni? [FOTO]

Wiadomości Mielec

Uczestnik awantury w Rzemieniu był poszukiwany prze policję

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa