W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policjanci zatrzymali prawo jazdy trzem kierowcom za zbyt szybką jazdę

Tylko jednego dnia policjanci Wydziału Ruchu Drogowego mieleckiej komendy zatrzymali prawo jazdy trzem kierowcom. Kierujący przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Funkcjonariusze podczas codziennej służby na drodze, wiele uwagi poświęcają kontrolowaniu prędkości kierowców w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych.
W środę w Zgórsku około godziny 17, policjanci dokonali pomiaru prędkości opla insignia oraz forda. Obaj kierujący, 24 i 27-letni mieszkańcy Mielca przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 61 km/h oraz 59 km/h. Kierowcy zostali ukarani mandatem karnym, funkcjonariusze zatrzymali im prawo jazdy. Starosta wyda decyzję o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres trzech miesięcy.

Tego samego dnia w Mielcu na ulicy Korczaka policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę skody. 31-latek przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 56 km, jadąc z prędkością 106km/h. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu i nałożyli mandat karny za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

KPP Urszula Chmura

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa