W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policjanci znaleźli u 19- latka amfetaminę

Podczas interwencji wobec awanturującej się młodzieży, funkcjonariusze ujawnili w odzieży 19-latka amfetaminę. Młody mężczyzna został zatrzymany.

Zebrany materiał pozwolił przedstawić mu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

O awanturującej się młodzieży w pobliżu „kładki” na Wisłoce, dyżurny mieleckiej Policji został poinformowany w piątek około godz. 13. Na widok patrolu, który pojawił się w rejonie ulicy Rzecznej w Mielcu, część młodzieży rozbiegła się. Policjanci podjęli interwencję legitymując grupę kilku osób z gminy Borowa w wieku od 18 do 27 lat. Wszystkie osoby zostały sprawdzone w policyjnych bazach danych. W czasie trwania interwencji, jeden z mężczyzn był pobudzony. Bardzo zależało mu na tym, żeby jak najszybciej opuścić miejsce interwencji. Funkcjonariusze przeszukali 19-latka. W jego odzieży ujawnili woreczek strunowy z białą substancją. Tester narkotykowy wykazał, że jest to amfetamina. Substancja zabezpieczono i zostanie przekazana do laboratorium. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Był nietrzeźwy.

Kolejnego dnia policjanci przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa