W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policjant i ratownik medyczny poza służbą pomogli mężczyźnie

W dniu wczorajszym tj. 08 kwietnia 2018 roku około godziny 17:30 doszło do dosyć nietypowego, ale szczęśliwego zbiegu okoliczności.

Jadący drogą powiatową relacji Mielec – Tarnobrzeg, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Mielcu na co dzień pełniący służbę w Komisariacie Policji w Tuszowie Narodowym będąc poza służbą przejeżdżał przez miejscowość Chorzelów, gdy zauważył mężczyznę leżącego w przydrożnym rowie.

Zaniepokojony sytuacją iż mężczyzna może być uczestnikiem jakiegoś zdarzenia drogowego zatrzymał się by udzielić mu pomocy. Jednocześnie w tym samym czasie jadący z naprzeciwka od strony Tarnobrzegu w kierunku miasta Mielca podróżował ratownik medyczny, również będący poza godzinami pracy.

Widząc mężczyznę lezącego w przydrożnym rowie także postanowił zainterweniować. Na miejscu okazało się, że mężczyzna posiada obrażenia w okolicy głowy i wymaga pierwszej pomocy. Mężczyzną znajdującym się pod wpływem alkoholu zajęli się obecni na miejscu przedstawiciele służb Policji i Pogotowia Ratunkowego będący w czasie wolnym od pracy, do momentu przyjazdu służb ratowniczych.
Należy nadmienić, że pomimo wzmożonego ruchu drogowego tylko nieliczni z jego uczestników przejeżdżających przez miejscowość Chorzelów zainteresowali się losem mężczyzny.
Świadkiem takiego zdarzenia może być każdy z nas, dlatego nie bądźmy obojętni na to co się dzieje wokół nas. Być może w niedalekiej przyszłości to nasze życie będzie zależeć od tego jak skutecznie i szybko zostanie nam udzielona pomoc.

Czytelnik

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa