W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Policjant z komisariatu w Radomyślu Wielkim Wicemistrzem Polski Policjantów w Szachach

W Głuchołazach w woj. Opolskim odbyły się XXII Indywidualne Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Szachach.

Przedsięwzięcie swoim Patronatem Honorowym objął między innymi Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Minister Sportu i Turystyki, Prezes Zarządu Głównego Związku OSP RP oraz Wojewódzki Komendant Policji w Opolu. Policjant st. asp. Przemysław Kopacz reprezentujący Komendę Powiatową w Mielcu zajął II miejsce wśród policjantów biorących udział w turnieju.

Funkcjonariusz rywalizował z kolegami z wojska, straży pożarnej, służby więziennej, celnikami oraz z funkcjonariuszami straży granicznej. Zawody rozgrywane były w dniach 12-16 kwietnia 2023 r. systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempo gry 90 min. na partie dla zawodnika oraz 30 sekund na każde posunięcie. Funkcjonariusz gra od 7 roku życia.

Swoją pasją dzieli się także z innymi, na co dzień trenuje i szkoli dzieci w klubie KGL ,,Szarotka” Wadowice Górne oraz w Stowarzyszeniu ,,SZACH-MAT” w Radomyślu Wielkim.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa