W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policyjna akcja – Trzeźwy poranek

Podczas dzisiejszych działań „Trzeźwy poranek” mieleccy policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych uczestników dróg. W ciągu kilku godzin funkcjonariusze przebadali ponad 900 kierujących. W weekend na terenie powiatu mieleckiego doszło do wypadku drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Policjanci przestrzegają – nietrzeźwi kierujący stanowią ogromne zagrożenie na drodze!

Podczas dzisiejszych porannych działań policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących. W Mielcu przy ulicy Wojska Polskiego tuż po godz. 6, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem, który prowadził, mając ponad promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali również trzech nietrzeźwych rowerzystów w Rzędzianowicach, Maliniu oraz Wadowicach Górnych.

W sobotę około godziny 14.50 doszło do wypadku drogowego w Zarówniu. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa, kierując pojazdem marki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym dachował. Młody mężczyzna z obrażeniami został zabrany do szpitala. Tam okazało się, że ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Wobec wszystkich ujawnionych nietrzeźwych kierujących zostanie wszczęte postępowanie o przestępstwo lub wykroczenie, które swój finał znajdzie w sądzie.

Pamiętajmy! Każdy nietrzeźwy kierowca stwarza realne i poważne zagrożenie na drodze i nie ma znaczenia, czy jest to kierowca samochodu, motocykla, roweru czy innego pojazdu. Pijany kierowca stwarza niebezpieczeństwo nie tylko dla siebie ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. Jazda w stanie nietrzeźwości często wiąże się również z utratą pracy i problemami rodzinnymi.

Policjanci przestrzegają – pomyśl zanim wsiądziesz za kierownicę pijany!

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa