W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policyjna akcja „Trzeźwy poranek”

Podczas wczorajszych działań „Trzeźwy poranek” mieleccy policjanci zatrzymali jednego pijanego kierowcę. W ciągu kilku godzin funkcjonariusze przebadali ponad 800 kierujących. W weekend na terenie powiatu mieleckiego doszło do dwóch bardzo niebezpiecznych zdarzeń drogowych z udziałem pijanych kierowców. Policjanci przestrzegają – nietrzeźwi kierujący stanowią ogromne zagrożenie na drodze!

Podczas wczorajszych porannych działań policyjnych skoncentrowanych na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących, policjanci ujawnili i zatrzymali jednego pijanego kierowcę oraz przebadali ponad 800 kierujących pojazdami. Patrol wydziału ruchu drogowego zatrzymał kierującego kia na ulicy Kosmonautów w Mielcu. Mieszkaniec Podleszan miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

W sobotę około godziny 15.30 na ulicy Długiej w Mielcu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem obywateli Mołdawii. 28-letni mężczyzna kierujący osobowym renaultem stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego dachowania. Pasażerem renaulta był 35-letni kolega Mołdawianina. Policjanci przebadali 28-letniego kierowcę na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem 1 promila. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości.

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj tuż po północy w Glinach Wielkich. 36-letni mieszkaniec województwa małopolskiego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na posesję niszcząc ogrodzenie. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Z miejsca zdarzenia został zabrany do mieleckiego szpitala. W sprawie trwają dalsze czynności.

Każdy nietrzeźwy kierowca stwarza realne i poważne zagrożenie na drodze i nie ma znaczenia, czy jest to kierowca samochodu, motocykla, roweru czy innego pojazdu. Pijany kierowca stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. Jazda w stanie nietrzeźwości często wiąże się również z utratą pracy i problemami rodzinnymi. Policjanci przestrzegają – pomyśl zanim wsiądziesz za kierownicę pijany!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mistrzostw Polski w futsalu na hali im. Edwarda Kazimierskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Gmina Radomyśl Wielki pozyskała ponad 17 milionów na inwestycje

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa