W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policyjna akcja „Trzeźwy poranek”

Podczas wczorajszych działań „Trzeźwy poranek” mieleccy policjanci zatrzymali jednego pijanego kierowcę. W ciągu kilku godzin funkcjonariusze przebadali ponad 800 kierujących. W weekend na terenie powiatu mieleckiego doszło do dwóch bardzo niebezpiecznych zdarzeń drogowych z udziałem pijanych kierowców. Policjanci przestrzegają – nietrzeźwi kierujący stanowią ogromne zagrożenie na drodze!

Podczas wczorajszych porannych działań policyjnych skoncentrowanych na eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących, policjanci ujawnili i zatrzymali jednego pijanego kierowcę oraz przebadali ponad 800 kierujących pojazdami. Patrol wydziału ruchu drogowego zatrzymał kierującego kia na ulicy Kosmonautów w Mielcu. Mieszkaniec Podleszan miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

W sobotę około godziny 15.30 na ulicy Długiej w Mielcu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem obywateli Mołdawii. 28-letni mężczyzna kierujący osobowym renaultem stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego dachowania. Pasażerem renaulta był 35-letni kolega Mołdawianina. Policjanci przebadali 28-letniego kierowcę na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem 1 promila. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości.

Do kolejnego zdarzenia doszło wczoraj tuż po północy w Glinach Wielkich. 36-letni mieszkaniec województwa małopolskiego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na posesję niszcząc ogrodzenie. Mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Z miejsca zdarzenia został zabrany do mieleckiego szpitala. W sprawie trwają dalsze czynności.

Każdy nietrzeźwy kierowca stwarza realne i poważne zagrożenie na drodze i nie ma znaczenia, czy jest to kierowca samochodu, motocykla, roweru czy innego pojazdu. Pijany kierowca stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. Jazda w stanie nietrzeźwości często wiąże się również z utratą pracy i problemami rodzinnymi. Policjanci przestrzegają – pomyśl zanim wsiądziesz za kierownicę pijany!

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa