W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policyjne konsultacje społeczne

W piątek w Urzędzie Gminy w Tuszowie Narodowym odbyły się konsultacje społeczne dotyczące wdrażania w policji mapy zagrożeń. Konsultacjom przewodniczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu podinsp. Lesław Zdziebło.

W związku z toczącym się procesem wdrażania map zagrożeń na terenie całego kraju mieleccy policjanci zorganizowali konsultacje społeczne na poziomie lokalnym.

W spotkaniu, któremu przewodniczył Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu podinsp. Lesław Zdziebło uczestniczyli wójtowie trzech gmin, których zasięgiem obejmuje Komisariat Policji w Tuszowie Narodowym oraz przewodniczący rady gmin, Aeroklub Tuszów Narodowy, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne im. Gen. Wł. Sikorskiego w Tuszowie Narodowym, sołtysi oraz Komendanci Ochotniczych Straży Pożarnych.

Spotkanie otwarł podinsp. Lesław Zdziebło, który przedstawił główne cele i omówił problematykę wdrażania map zagrożeń. Kolejno Komendant Komisariatu w Tuszowie Narodowym kom. Wiesław Kluk przedstawił analizę dotyczącą zagrożenia przestępczością na podległym terenie. W swoim wystąpieniu omówił szczegółowo liczbę popełnianych przestępstw i wykroczeń na terenie poszczególnych gmin.

Zaproszeni do dyskusji goście chętnie zabierali głos zgłaszając swoje propozycje działań w kwestii wdrażania map zagrożeń na terenie gminnym oraz wiele innych postulatów, na które odpowiadali policjanci.

Spotkanie w Tuszowie Narodowym otwarło cykl konsultacji, które w kolejnych dniach odbędą się między innymi w Radomyślu Wielkim i Czerminie. Spotkania zaplanowane są na terenie wszystkich gmin powiatu mieleckiego.

 

iniio

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa