W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie

Policyjne torowanie przejść

Policjanci z Grupy Realizacyjnej z komendy powiatowej w Mielcu już po raz drugi zorganizowali i przeprowadzili warsztaty z zakresu techniki torowania przejść rożnymi metodami.

W szkoleniu udział wzięło ponad 50 funkcjonariuszy i żołnierzy.

Na terenie strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Mielcu przy ul. Partyzantów instruktorzy policyjnej Grupy Realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przeprowadzili warsztaty z zakresu „Techniki torowania przejść metodami: strzelecką, mechaniczną, hydrauliczną, z użyciem pilarek spalinowych, pilarek tarczowych”.

W warsztatach udział wzięli policjanci z Grupy Realizacyjnej z Tarnowa, instruktorzy z 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla, żołnierze z 1 Batalionu Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa, oraz policjanci z Plutonu Wsparcia Taktycznego Oddziałów Prewencji Policji w Rzeszowie .

Ponad 50 funkcjonariuszy i żołnierzy mogło poznać techniki, a następnie przećwiczyć możliwie realistycznie forsowanie drzwi metodami strzeleckimi za pomocą strzelb gładkolufowych, metodami mechanicznymi za pomocą taranów, młotów, łomów, nożyc, pił łańcuchowych, pilarek tarczowych jak również za pomocą zestawów hydraulicznych w tym ciężkiej hydrauliki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste przekazanie placu pod rozbudowę i modernizację komendy powiatowej PSP w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa