W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policyjny pies Bary namierzył podejrzanego

Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości usłyszał 36-letni mieszkaniec gminy Mielec. Mężczyzna brał udział w zdarzeniu drogowym, po czym uciekł i schował się na strychu swojego domu. Funkcjonariuszy do mężczyzny doprowadził tropiący pies policyjny. Podejrzany usłyszał zarzut, przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.

We wtorek, mieleccy policjanci interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego w Grzybowie. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce, zastali w przydrożnym rowie osobowego fiata, jednak nie było w nim kierującego. Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna który kierował samochodem tuż po zdarzeniu wysiadł z pojazdu, zdjął tablice rejestracyjne i poszedł w nieznanym kierunku. Jak się okazało, kierujący uszkodził również jedno z ogrodzeń posesji.

Chwilę później funkcjonariusze ustalili, kto może być właścicielem pojazdu i pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Zastali tam członków rodziny, którzy zaprzeczali, że mężczyzna jest w domu. Na miejsce przyjechał policyjny przewodnik wraz z psem tropiącym. Czujny nos Barego szybko doprowadził do miejsca, w którym mógł przebywać kierowca fiata. Policjanci sprawdzili strych budynku mieszkalnego, na który zaprowadził ich pies. 36-letni mężczyzna schował się przed funkcjonariuszami na strychu za materacem.

36-latek został przebadany na zawartość alkoholu z wynikiem blisko 3 promili w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie w celu wytrzeźwienia.

Dzień później, funkcjonariusze przedstawili mu zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości, do którego przyznał się i złożył wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wypadek z udziałem 17-letniej rowerzystki

Wiadomości Mielec

Jubileusz Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem rowerzystki

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa