W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policyjny pies odnalazł kobietę

Szczęśliwie zakończyły się prowadzone przez policjantów poszukiwania zaginionej 41-latką. W odnalezieniu mieszkanki gminy Raniżów pomógł pies tropiący. Wskazał miejsce, gdzie znaleziono zaginioną. Kobieta została przekazana pod opiekę swojej rodziny.

W sobotę przed południem, policjanci szukali zaginionej 41-letniej mieszkanki Raniżowa. Poszukiwania rozpoczęto po tym, jak rodzina zaalarmowała funkcjonariuszy o jej zaginięciu. Jak ustalono 41-latka wyszła z domu po rodzinnej sprzeczce. Zachowanie kobiety wskazywało, że jej życiu może zagrażać niebezpieczeństwo. 

Policjanci z Posterunku Policji w Raniżowie natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzali  miejsca, do których 41-latka mogła pójść i rozmawiali osobami, z którymi mogła nawiązać kontakt. Do poszukiwań wykorzystano przewodnika z psem tropiącym z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Pies podjął trop i po przejściu około 600 metrów doprowadził funkcjonariuszy do znajdującej się w zaroślach, nad rzeką kobiety.

Mieszkanka gminy Raniżów cała i zdrowa trafiła pod opiekę swojej rodziny. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Ukradł rower, który stał przed wejściem do Urzędu Pracy

Wiadomości Mielec

Poszukiwany mężczyzna trafił do zakładu karnego

Wiadomości Mielec

Znaleziono granat w ogródku

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa