W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

Policyjny turniej szachowy [FOTO]

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim zorganizowali nietypowe spotkanie w ramach działań „Bezpieczne wakacje 2019”.

Policjanci zaangażowali dzieci z kilku gmin do udziału w I Turnieju Szachowym o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim. W turnieju udział wzięło 23 zawodników. Sędziował policjant. Rywalizacja była zacięta.

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Radomyślu Wielkim odbył sięI Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim – nadkom. Roberta Łazarza. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 8 rund, tempo gry wynosiło 10 minut na partię dla zawodnika. Pomimo nietypowego terminu i okresu wakacyjnego, w zawodach uczestniczyło aż 23 zawodników.

Zwyciężył Paweł Kulig (SP Czermin) – 7,0 pkt., przed Markiem Kuligiem (SP Czermin) i Marią Mędrek (Wadowice Górne) – obydwoje po 6,5 pkt. W pierwszej dziesiątce uplasowali się ponadto: 4. Mikołaj Kopacz (SP Radomyśl Wielki), 5. Dominika Miga (SP Wadowice Górne), 6. Patryk Czech (SP Wampierzów), 7. Mateusz Madej (SP Zabrnie) – po 5,0 pkt., 8. Adrianna Wolińska (SP Radomyśl Wielki), 9. Oliwia Kapinos (SP Wampierzów), 10. Cyprian Buława (SP Radomyśl Wielki) – po 4,5 pkt.

Turniej sędziował asp. Przemysław Kopacz z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim, który jest trenerem szachowym i jednocześnie zawodnikiem KGL Szarotka Wadowice Górne. Sam odnosi wiele sukcesów w tej dziedzinie na arenie ogólnopolskiej.

Wśród symbolicznych nagród, które wręczał komendant nadkom. Robert Łazarz, znalazły się ulotki profilaktyczno-informacyjne dla dzieci, a sam turniej był doskonałą okazją do rozmowy o bezpieczeństwie podczas wakacji.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Koncert popis tańca na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa