W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Polska Grupa Energetyczna przestaje być sponsorem Stali Mielec

Klub FKS Stal Mielec S.A. informuje, iż PGE Polska Grupa Energetyczna z końcem lipca 2024 r. przestaje być sponsorem naszego klubu.

PGE znajdowała się w gronie strategicznych sponsorów naszego klubu od 2016 roku. Od 7 września 2018 roku Polska Grupa Energetyczna była najważniejszym sponsorem Stali – stając się sponsorem tytularnym klubu.

Występująca w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce- PKO BP Ekstraklasie drużyna, nosiła nazwę PGE FKS Stal Mielec.

Logo PGE znajdowało się w centralnym miejscu na koszulkach naszej drużyny, przez co było najlepiej widoczne dla tysięcy kibiców znajdujących się na stadionie oraz oglądającymi mecze naszej drużyny poprzez transmisje telewizyjne. Logotypy marki PGE — kluczowego sponsora klubu, widoczne były również na brandingu stadionowym, strojach treningowych oraz komunikacji na oficjalnej stronie internetowej i we wszystkich w mediach społecznościowych klubu.

PGE wspierało nie tylko pierwszą drużynę, ale również aktywnie angażowało się w pomoc dla naszej Akademii.

Od 29 maja 2018 roku PGE Polska Grupa Energetyczna była również sponsorem tytularnym Akademii. W czasie trwania naszej współpracy i wsparciu PGE przeprowadzono wiele wspólnych inicjatyw mających na celu rozwój sportowy dzieci i młodzieży naszej Akademii, a logotyp marki PGE znajdował się zarówno na strojach meczowych, jak i treningowych dzieci i młodzieży trenującej w naszej Akademii.

Dziękujemy za współpracę i wkład w rozwój naszego klubu!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa