W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Pomoc Humanitarna na Święta Wielkanocne dla Ukrainy

Rozpoczęty dziś Wielki Tydzień poprzedzający Święta Wielkanocne będzie już siódmym tygodniem funkcjonowania mieleckiego Punktu Pomocy Humanitarnej działającego od początku rosyjskiej agresji na Ukrainę w budynku OSP Cyranka przy ulicy Cyranowskiej 66.

Dzięki mieszkańcom Mielca i dzięki wsparciu wszystkich ludzi dobrej woli solidaryzujących się z walczącą o swoją wolność Ukrainą, obywatele tego kraju, głównie kobiety z dziećmi, mogą w tym punkcie otrzymać artykuły pierwszej potrzeby niezbędne do przetrwania.

Kilkukrotnie już ogłaszane były zbiórki zarówno artykułów spożywczych, jak również medykamentów, które wysyłane są m.in. do placówek medycznych za naszą wschodnią granicą.

W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy ogłaszamy kolejną – tym razem świąteczną zbiórkę artykułów spożywczych, na które obecnie wśród ukraińskiej społeczności, która znalazła schronienie w naszym mieście, jest największe zapotrzebowanie. 

Aktualne potrzeby w Punkcie Pomocy Humanitarnej to:

-kawa rozpuszczalna, kakao i herbata

-płatki kukurydziane i płatki owsiane

-makarony i sosy do makaronów (słoiki)

-oleje

-masła

-dżemy

-konserwy, kabanosy, pasztety i ryby w puszce

-kasze gryczane

-słodycze

-proszki i płyny do prania

Punkt Pomocy Humanitarnej przy ulicy Cyranowskiej 66 gdzie można dostarczać wymienione produkty czynny jest od poniedziałku do piątku w godz.10-17. Telefon kontaktowy: 884 057 701.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa