W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Pomóżmy Maryli! Przyłącz się do akcji charytatywnej

Zbiórka pieniędzy na kosztowną, eksperymentalną terapię oraz specjalny kiermasz charytatywny – to niektóre z działań, jakie podejmują pracownicy Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu na rzecz pomocy Marii Błażków – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Zwracam się z prośbą w imieniu koleżanek i kolegów z Samorządowego Centrum Kultury. Zbieramy pieniądze na leczenie Marii Błażków, która jest dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Maria jest chora na stwardnienie zanikowe boczne, bardzo ciężką chorobę, która postępuje w bardzo szybkim tempie. Jest szansa na leczenie eksperymentalne, które może zahamować rozwój choroby – pisze w krótkim liście Małgorzata Rojkowicz, odpowiedzialna za kontakty z mediami w SCK.

Warto zaznaczyć, że koszt eksperymentalnej terapii to 54 tys. zł. – Dowolną kwotę można wpłacić na dedykowane konto w mieleckiej Fundacji SOSW Życie, której Błażków jest podopieczną. – Zachęcamy do wpłat każdej kwoty, bo każda złotówka jest na wagę złota – podkreślają pracownicy SCK.12799380_435294220002863_5623913432156756781_n

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Prezentacja Zastępców Prezydenta Miasta Mielca [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Światowy Dzień Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane [FOTO]

Wiadomości Mielec

Niedźwiedź pojawił się w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa