W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Ponad 5 kilometrów dróg w sołectwach gminy Wadowice po remoncie

Zakończył się kolejny etap modernizacji dróg i chodników na terenie sołectw gminy Wadowice. Inwestycja o rekordowej dotychczas wartości 882 773,62 zł objęła kompleksową przebudowę dróg na odcinku o łącznej długości 5167 metrów.

Jak poinformował Urząd Miejski w Wadowicach, zakończył się kolejny etap modernizacji dróg i chodników na terenie sołectw gminy Wadowice. Realizacja objęła przebudowę dróg gminnych w sołectwach Babica, Barwałd Dolny, Chocznia, Gorzeń Dolny, Gorzeń Górny, Jaroszowice, Kaczyna, Klecza Dolna, Klecza Górna, Ponikiew, Roków, Wysoka, Stanisław Górny oraz Zawadka.

Inwestycja o rekordowej dotychczas wartości 882 773,62 zł objęła kompleksową przebudowę dróg na odcinku o łącznej długości 5167 metrów. Wykonawcą inwestycji jest PRDM Wadowice Sp. z o.o.

Przebudowa dróg przyczyniła się do usprawnienia sieci połączeń komunikacyjnych na terenie gminy, poprawy parametrów technicznych dróg, ich przepustowości (zwiększenie płynności ruchu i komfortu jazdy) i poprawy bezpieczeństwa ruchu.

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Laur Kultury – gala wręczeń nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielczanie na praktykach zawodowych w Sewilli

Wiadomości Mielec

Dzieci zwiedzały komendę policji [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa