W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Ponad pół wieku razem!

 W dniach 16 i 17 listopada br. miało miejsce wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie, cywilne odznaczenie państwowe przyznawane osobom, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim.

Spotkanie odbyło się tradycyjne w pałacyku Oborskich, gdzie dziewięć jubileuszowych par otrzymało medale: Krystyna i Józef Zygmuntowie (1956 r.), Teresa i Jan Rogóżowie (1951 r.), Urszula i Adam Stryczkowie (1966 r.), Marianna i Mieczysław Mickowie (1956 r.), Irena i Zenon Kamińscy (1966 r.),

Władysława i Władysław Orłowscy (1956 r.), Danuta i Eugeniusz Małkowie (1966 r.), Anna i Józef Zychowie (1966 r.) oraz Emilia i Stanisław Bawołowie (1965 r.)

Słowa uznania pod adresem jubilatów, gratulacje za godne i długie pożycie małżeńskie, za piękny przykład dla młodego pokolenia oraz aktu dekoracji medalami dokonał w imieniu prezydenta Rzeczypospolitej i Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby Zastępca Prezydenta Miasta Jan Myśliwiec.

Wszyscy jubilaci otrzymali legitymacje nadesłane przez kancelarię prezydencką oraz kwiaty, dyplomy i upominki ufundowane przez Urząd Miejski w Mielcu. Muzeum regionalne w pałacyku Oborskich użyczyło gościom swoje zbiory do zwiedzania a w salonikach jubilaci wraz z rodzinami zrobili pamiątkowe fotografie.

 

img_1783_dxo-850x504

 

img_1725_dxo-850x504

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa