W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Historia Informacje

Pool Party na basenach MOSiR [FOTO, VIDEO]

W sobotę 17 sierpnia 2019 roku zostało zorganizowane wydarzenie o tematyce hawajskiej pod nazwą Pool Party. Odbyło się ono na mieleckim kąpielisku letnim MOSiR w Mielcu, a pomysłodawcą oraz organizatorem imprezy była Fundacja Klub Młodych Liderów.

Wydarzenie przyciągnęło bardzo dużą ilość mielczan, którzy bawili się jak na egzotycznych wakacjach. 

W tym dniu basen zamienił się w rajską wyspę, a to za sprawą licznych dekoracji oraz niespodzianek przygotowanych przez Młodych Liderów. Wydarzenie miało na celu urozmaicenie codziennego dnia i  zapewnienie niezapomnianych wrażeń uczestnikom. 

Główną częścią wydarzenia były oczywiście gry, animacje oraz tańce, nie tylko dla dzieci, ale dla każdego niezależnie od wieku. Najwięcej zainteresowania miała ogromna bitwa na balony z wodą, podczas której każdy uczestnik został trafiony balonem. Ale to nie wszystko… Był także mega twister, balonówka, czyli odmiana piłki siatkowej, strzał z pistoletu na wodę do celu, wyścig na dmuchawcach, skręcanie balonów i wiele innych. Jak Hawaje to także latino tańce, muzyka oraz libo! A to wszystko dopełniło pirackie poszukiwanie skarbu, którym okazała się być słodka nagroda. Na koniec dzieci mogły także rozbić piniate z cukierkami.

Hawaje to także egzotyczne owoce, które można było znaleźć w Tiki Barze. Na uczestników czekay orzeźwiające koktajle, drinki bezalkoholowe, owoce w czekoladzie, lody, sałatki owocowe i wiele innych. Klimat wydarzeniu dodały także naszyjniki hawajskie oraz degustacje owoców prowadzone przez hostessy. Do dyspozycji gości były także dmuchane zabawki, czy piłki,

Mielczanie mogli uczestniczyć również w Aqua Zumbie, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Na każdej sesji wszyscy wskakiwali do wody i zaczynali tańczyć wraz z instruktorem z Extreme Fitness. Niespodzianką wydarzenia okazały się występ grupy tanecznej Dirty Dance Studio. Cały klimat podkreślały doskonałe dekoracje zrobione przez wolontariuszy Klubu Młodych Liderów. Nie zabrakło hawajskich spódniczek, girland zawieszonych nad głowami uczestników, kolorowych balonów i tematycznych znaków prowadzących do wybranych atrakcji.

Na twarzach dzieci można było zobaczyć szeroki uśmiechy i wielkie zadowolenie. Jedno z częściej zadawanych pytań po zakończonej imprezie to: ,, Czy będzie kolejna edycja Pool Party?”. 


Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa