W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Porachunki między Ukraińcami

Policjanci wyjaśniają okoliczności uszkodzenia ciała 28-letniego obywatela Ukrainy, który wczoraj podczas awantury ze swoim rodakiem został pchnięty nożem w plecy. Pokrzywdzony został przetransportowany do mieleckiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj około godziny 20.30 dyżurny Policji odebrał zgłoszenie o awanturze w jednym z domów na osiedlu Dziubków w Mielcu. Jak przekazał zgłaszający, jeden z uczestników zajścia miał zostać pchnięty nożem w plecy.

Na miejscu policjanci ustalili, że między dwoma obywatelami Ukrainy doszło do nieporozumienia, podczas którego 41-letni mężczyzna ugodził nożem 28-latka. Obaj wcześniej pili razem alkohol. 28-letni mężczyzna został przetransportowany do mieleckiego szpitala przez załogę karetki pogotowia.

Pod wskazanym adresem funkcjonariusze wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną i przesłuchali świadków. Podczas oględzin miejsca zdarzenia policjanci zabezpieczyli nóż, którym mógł posłużyć się sprawca uszkodzenia ciała. Mężczyzna przed przybyciem Policji schował nóż w szufladzie toaletki w łazience.

Podejrzewany o uszkodzenie ciała 41-laek został zatrzymany w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zebrany dotychczas materiał dowodowy przyczyni się do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. W sprawie trwają dalsze czynności.

KPP Urszula Chmura

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę w Izbiskach

Wiadomości Mielec

Policjanci zatrzymali po pościgu w Brzeźnicy recydywistę

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa