W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Poradnia Onkologiczna ma nową specjalistkę

Do Poradni Onkologicznej dołączyła lek. Beata Wacławska, która ukończyła specjalizację z onkologii klinicznej, podejmująca studia doktoranckie III stopnia.

W ostatnich latach dr Wacławska zdobywała doświadczenie poprzez praktykę kliniczną w medycynie paliatywnej skupiając się na działaniach zmierzających do eliminacji bądź zmniejszaniu dolegliwości bólowych poprzez dostępne metody farmakologiczne w chorobach nowotworowych. Pracowała w oddziale onkologicznym udzielającym świadczenia całodobowe, oddziale chemioterapii dziennej i poradni onkologicznej w ramach Oddziału Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Chemioterapii Dziennej Szpitala im. Ojca Pio w Przemyślu.

Podczas pracy w Oddziale Onkologicznym wraz z zespołem uczestniczyła w projekcie naukowym dotyczącym roli mikrobiomu w chorobie nowotworowej. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, o czym świadczą liczne certyfikaty z uczestnictwa z rożnych webinarów, konferencji związanych bezpośrednio z dziedziną onkologii. Dr Wacławska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej, a także członkiem Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Nauki SWRN, której głównym celem jest promowanie badań naukowych, promowanie i ochrona zdrowia.

Lek. Beata Wacławska w Poradni Onkologicznej przyjmować będzie w poniedziałki i wtorki w godzinach 9.00-14.00.

Przypominamy, że w Poradni Onkologicznej przyjmują również dr n. med. Jan Gawełko i prof. nadzw. dr hab. n. med. Andrzej Komorowski.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny – „Rodzinnie u Ducha” [FOTO,VIDEO]

Wiadomości Mielec

II Turniej Akrobatyczny Edu Cup Mielec 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Piłkarze Stali Mielec na treningu z mediami [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa