W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne Propozycje weekendowe

Postawmy kropkę nad i – ROWELOVE part 2

Działamy nie tylko na trybunach, cały czas wspieramy różne inicjatywy i niesiemy biało-niebieską pomoc. Jedną z naszych misji jest jest wsparcie Domu Dziecka w Skopaniu. Tym razem również nie możemy być obojętni na finiszu akcji, dzięki której podopieczni placówki będą mogli wyjechać na zimowy obóz.

Stowarzyszenie Kibiców ” Chłopcy ze Stali”, Ośrodek Kibice Razem Stal Mielec oraz grupa wolontariuszy Szlachetnej Paczki z Mielca dołącza do akcji organizowanej przez EMS Studio Mielec.

Wszyscy razem dla słusznej idei.

Co trzeba zrobić? – ściągnąć aplikacje Activy, dołączyć do wydarzenia pod nazwą „OdLottowa Jazda” po czym kolejno wybrać z grupy załogę Stowarzyszenia Domy Dziecka w Skopaniu – 22 sierpnia o godzinie 11 pojawić się na miejscu zbiórki EMS STUDIO MIELEC, ul. Zygmuntowska 3. – w dobrych nastrojach wyruszyć we wspólną trasę i dołożyć od siebie parę km.

Na dzień dzisiejszy placówka ma pierwsza pozycję w rywalizacji a my musimy stanąć na wysokości zadania i zrobić wszystko aby jej nie utraciła. Niejednokrotnie pokazaliśmy biało-niebieską moc i tym razem również dołóżmy swoją cegiełkę.

Zachęcamy każdego, wyznaczona trasa będzie przebiegała w okolicach Mielca i każdy bez względu na wiek czy umiejętności jest ją w stanie pokonać.

ZAPRASZAMY !

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa