W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Postrzelił psa bo szczekał teraz, ma cisze w areszcie

Za znęcanie się nad psem odpowie 34-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów tuż po postrzeleniu psa. 34-latek był pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym otrzymali zgłoszenie o postrzeleniu psa. Właściciel zwierzęcia już przy zawiadomieniu poinformował policjantów, że sprawcą zranienia psa może być jego sąsiad.

 

Funkcjonariusze zatrzymali wskazanego mężczyznę. 34-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy już w rozmowie z policjantami przyznał się do postrzelenia zwierzęcia. Z uwagi na to, że podejrzany był pod wpływem alkoholu, funkcjonariusze zatrzymali go w policyjnych aresztach.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna postrzelił psa z broni pneumatycznej, raniąc zwierzę w okolice klatki piersiowej. Podczas przeszukania domu 34-letniego podejrzanego, policjanci zabezpieczyli dwie jednostki broni pneumatycznej oraz śruty.

 

Po wytrzeźwieniu w policyjnych aresztach śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa, tłumacząc, że denerwowało go szczekanie psa. Teraz odpowie za przestępstwo z Ustawy o ochronie zwierząt.

 

policja3-300x225

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa