W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Poszukiwani przez policję trafili do więzienia

Policjanci z mieleckiej komendy, w marcu br., zatrzymali 20 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Zgodnie z dyspozycją sądu, osoby te trafiły do zakładu karnego.

Funkcjonariusze na bieżąco prowadzą czynności zmierzające do zatrzymywania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Osoby takie w swojej przeszłości wchodziły w konflikt z prawem. Skazani, zgodnie z prawomocnymi wyrokami, powinny odbywać kary pozbawienia wolności. Często jednak nie zgłaszają się do zakładów karnych i ukrywają się.

W marcu br., funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali na terenie powiatu mieleckiego aż 20 ośob poszukiwanych w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Osoby te trafiły do zakładów karnych.

Mieleccy funkcjonariusze prowadzą działania nie tylko na terenie swojego powiatu, ale także całego kraju. 2 marca br., wspólnie z policjantami Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, na terenie Łodzi, zatrzymali poszukiwanego 42-letniego mężczyznę, za którym wydany był list gończy, celem zatrzymania i osadzenia w zakładzie karnym.

Sukcesem zakończyły się działania policjantów na terenie Warszawy, gdzie zatrzymano 66-latka poszukiwanego listem gończym w celu odbycia przez niego kary pozbawienia wolności. Mężczyzna od sierpnia 2022 roku ukrywał się przed organami ścigania. Teraz mężczyzna najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa