W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Poszukiwani świadkowie pobicia 15-latka na ulicy Połanieckiej

Policjanci poszukują świadków pobicia 15-latka, do którego doszło w ubiegły piątek około godz. 18, w pobliżu ulicy Połanieckiej w Mielcu. Jak wynika z ustaleń policjantów, grupa młodzieży biła i kopała nastolatka po całym ciele. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które były świadkami pobicia lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia.

Do przestępstwa doszło w ubiegłą sobotę 7 maja około godz. 18 w rejonie ulicy Połanieckiej. Jak ustalili policjanci, grupa młodzieży weszła w konflikt z 15-latkiem, który zakończył się jego pobiciem. Z informacji posiadanych przez policję wynika, że podczas zdarzenia kontakt z młodzieżą miał kierowca czarnej toyoty rav4, który próbował zwrócić uwagę na ich zachowanie. Z zabezpieczonych materiałów video wynika również, że informacje na temat zdarzenia mogą posiadać dwie młode kobiety, które w towarzystwie mężczyzny około godz. 17.30 były w restauracji McDonald’s i oddały obsłudze telefon należący do pokrzywdzonego.

Zebrany materiał dowodowy w sprawie pobicia 15-latka pozwolił przedstawić dotychczas zarzut jednej osobie. W sprawie trwają dalsze czynności. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się świadków zdarzenia, bądź osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia.

Policjanci proszą o kontakt telefoniczny pod nr 47 822 73 47.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet w Mielcu [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa