W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Poszukiwany, nietrzeźwy, bez uprawnień, spowodował kolizje

Nietrzeźwy 51-letni kierowca spowodował kolizję drogową. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, ponieważ wcześniej zostały mu zabrane przez sąd. Podczas czynności na miejscu zdarzenia drogowego policjanci ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Zgórsku. Jak ustalili funkcjonariusze, 51-letni kierowca volkswagena passata najechał na tył nissana micry. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważnych obrażeń. Podczas czynności policyjnych podjętych na miejscu zdarzenia, funkcjonariusze wyczuli od kierującego passatem alkohol. Mężczyzna został poddany badaniu. Urządzenie wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że sprawca zdarzenia nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ zostały mu one zabrane przez sąd za wcześniej popełnione przestępstwo. Policyjne bazy danych wykazały także, że mężczyzna jest poszukiwany przez prokuraturę sąsiedniego województwa.

51-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy został zatrzymany w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiał, policjanci przedstawili mu zarzut jazdy w stanie nietrzeźwości oraz kierowania pojazdem pomimo braku uprawnień. W sprawie trwają dalsze czynności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wpadł z narkotykami podczas kontroli w Ostrowach Tuszowskich

Wiadomości Mielec

Policjanci schwytali dwa agresywne psy

Wiadomości Mielec

Fotopułapka złapała małego brunatnego niedźwiedzia

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa