W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Potrącenie 15-latki w Cmolasie

Policjanci interweniowali w Cmolasie w związku ze zgłoszeniem dotyczącym potrącenia 15-latki. Dziewczyna wysiadła z autobusu i nie upewniając się, czy może bezpiecznie przejść na drugą stronę, weszła wprost pod fiata, który właśnie omijał autobus. Na szczęście 15-latka nie odniosła poważnych obrażeń. Policjanci przypominają, że bezpieczna droga do szkoły, to również prawidłowe zachowanie podczas wsiadania i wysiadania z autobusów.

W środę około godz. 15, policjanci interweniowali w Cmolasie, w związku ze zdarzeniem dotyczącym potracenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 15-letka wysiadła z autobusu, który zatrzymał się na przystanku. Dziewczyna, wchodząc na jezdnię zza autobusu, nie zachowała ostrożności i weszła pod fiata, którego kierowca omijał stojący na poboczu autobus.

15-latka została przebadana przez ratowników medycznych. Na szczęście w wyniku zdarzenia doznała niegroźnych otarć. Na miejsce przyjechał ojciec 15-latki. W jego obecności policjanci przeprowadzili rozmowę z dziewczyną, którą pouczyli o właściwym zachowaniu na drodze.

Policjanci przypominają, że bezpieczna droga do szkoły, to również prawidłowe zachowanie podczas wsiadania i wysiadania z autobusów dowożących uczniów do szkoły lub ze szkoły. Wychodzenie zza przeszkody, którą mogą stanowić stojące na poboczach jezdni pojazdy, wymaga zachowania szczególnej ostrożności i rozwagi.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa