W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Potrącenie rowerzysty w Widełce

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w Widełce. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca toyotą potrąciła rowerzystę, który gwałtownie skręcił wprost przed jej samochód.

Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Badanie wykazało, że był nietrzeźwy. Do zdarzenia doszło wczoraj około 15.30 w Widełce, na drodze krajowej nr 9 relacji Rzeszów-Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca toyotą, 45-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego potrąciła jadącego w tym samym kierunku rowerzystę, który gwałtownie skręcił w lewo wjeżdżając bezpośrednio przed jej pojazd.

W wyniku zderzenia 61-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że rowerzysta miał 1,26 promila alkoholu w organizmie. Kierująca toyotą nie odniosła obrażeń, była trzeźwa. Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku i samochodu.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa