W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Mieleccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty.

Jak wynika z ustaleń, kierujący mazdą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i najechał na rowerzystę. Na szczęście cykliście nic poważnego się nie stało. Policjanci apelują o ostrożność!

Wczoraj o godz. 7 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu odebrał zgłoszenie dotyczące potrącenia rowerzysty. Jak wynika z ustaleń policjantów, 31-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, kierujący mazdą, na rondzie przy ul. Wojska Polskiego w Mielcu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, który znajdował się już na skrzyżowaniu. Rowerzysta, 28-letni mieszkaniec Mielca na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Kierujący mazdą jak i rowerzysta byli trzeźwi.

Pamiętajmy, że rowerzyści jak i piesi w konfrontacji z samochodem są praktycznie bezbronni. Dlatego prowadząc samochód, zwracajmy szczególną uwagę na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Chwila nieuwagi, roztargnienie czy łamanie przepisów ruchu drogowego mogą doprowadzić do tragedii. Stróże prawa apelują zarówno do kierowców, jak i do rowerzystów o ostrożność i wzajemny szacunek na drodze.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa