W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Powiatowy finał Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego i Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym [FOTO]

Już w najbliższy poniedziałek, zwycięskie drużyny wyłonione w szkolnych eliminacjach zmierzą się w powiatowym finale Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego i Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Przez ostatnie kilka tygodni, uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu mieleckiego rywalizowali w swoich szkołach, aby ostatecznie zmierzyć się w finale powiatowym. Serdecznie zapraszamy!

Celem turnieju jest podniesienie poziomu wiedzy i kwalifikacji młodych uczestników ruchu drogowego oraz przygotowanie dzieci i młodzieży do bezpiecznego, odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym. Do sportowej rywalizacji, pod czujnym okiem policjantów, zgłosiło się kilkanaście szkół z terenu powiatu mieleckiego, z których finalnie wyłoniono drużyny, które zmierzą się w Powiatowym Finale Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego i Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Zawodnicy w trakcie turnieju będą musieli zaprezentować swoje umiejętności podczas jazdy sprawnościowej rowerem po torze przeszkód, jazdy w symulowanych warunkach ruchu drogowego po miasteczku rowerowym, udzielaniu pierwszej pomocy oraz testu z wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego. Rolę sędziów konkurencji i zawodów będą pełnić specjaliści wydziału ruchu drogowego mieleckiej jednostki Policji oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu. Tradycyjnie w organizacji turnieju, Komendę Powiatową Policji w Mielcu wesprze Automobilklub Mielecki.

Rywalizacja rozpocznie się o godz. 10 w poniedziałek 16 maja 2022 roku w Muzeum Regionalnym Dworek i Parku Oborskich w Mielcu przy ulicy Legionów 73. Zapraszamy serdecznie zakwalifikowane drużyny.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa