W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Powiatowy Jarmark Wielkanocny po raz dziewiąty!

W niedzielę, 2 kwietnia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Borowej odbył się tradycyjny Powiatowy Jarmark Wielkanocny. Wydarzeniu po raz kolejny honorowo patronował Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

Na stoiskach w GOK-u zaprezentowało się łącznie 13 kół gospodyń wiejskich i stowarzyszeń z terenu powiatu, a także szereg indywidualnych wystawców. Odwiedzającym Borową prezentowali oni zarówno przysmaki w postaci świątecznych wypieków i domowych wędlin, jak i wyroby rękodzielnicze, pośród których znaleźć można było świąteczne ozdoby, pisanki czy wielkanocne palmy.

Atrakcją jarmarku były również występy artystyczne zespołów tj. Młodzieżowa Kapela Ludowa Borowiacy, Chór Cantus Gaudium, Zespół Tańca (in)FAMOUS, a także rozstrzygnięcie konkursu „Święcone na jaja”.

– Te pełne stoły to praca waszych rąk, za którą serdecznie wam dziękuję. Nasze serca radują się, kiedy widzimy pracę i zaangażowanie tak wielu osób. Nie szczędzimy więc sił i pieniędzy na to, aby was doceniać – zwrócił się do organizatorów wydarzenia Starosta Zbigniew Tymuła. Kończąc swoje wystąpienie, złożył zebranym w Borowej wielkanocne życzenia. – Bawmy się, weselmy się, róbmy to, co lubimy robić, cieszmy się tym, co dziś mamy, bo życie jest piękne, a nie raz bardzo krótkie. Wykorzystajmy ten czas – powiedział.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa