W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video

Powołanie Społecznego Doradcy Prezydenta Miasta Mielca ds. Młodzieży [VIDEO]

Dziś w Urzędzie Miasta odbył się briefing prasowy Prezydenta Miasta Mielca w sprawie powołania Społecznego Doradcy Prezydenta Miasta Mielca ds. Młodzieży.

Funkcję tę powierzono Klaudia Wasserman uczennicy trzeciej klasy V liceum Ogólnokształcącego w Mielcu, instruktorce Związku Harcerstwa Polskiego (drużynowej gromady zuchowej).

Klaudia była wolontariuszką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu, co roku jest wolontariuszką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą jako organizatorka wielu wydarzeń harcerskich. Uczestniczyła w licznych konkursach i olimpiadach prawniczych. Jest także absolwentką kursów doszkalających umiejętności z zakresu tworzenia sprawozdań finansowych, kursów dotyczących pracy z dziećmi oraz młodzieżą, a także kursów wizerunkowych w social mediach. Sama w ramach działalności w Związku Harcerstwa Polskiego prowadzi szkolenia z planu pracy i zachowania zasad bezpieczeństwa dzieci.

Oprócz działalności społecznej Klaudia Wasserman interesuje się naukami prawnymi oraz polityką.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa