W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Powoli zbliża się kolejna edycja „Zderzenia Muzycznego”

Zapraszamy na piątą jubileuszową edycję „Zderzenia Muzycznego”, która odbędzie się w dniach 8-16 września 2017 roku.

Tegoroczne ZM rozpocznie RockSmash, czyli koncert czterech rockowych zespołów z Mielca i okolic. W Klubie Studio 8 zagrają: GlassKids, Antygen, Light Tension i The Human Trip. Dzień później, 9 września, zapraszamy na warsztaty muzyczne dla dzieci oraz Rapkolizję w Onyx Clubie, czyli święto mieleckiego rapu, podczas którego wystąpią Nelman, Leetwin, Stabil, Szarp i Kontrasty, a całość zwieńczy funkowo-rapowe after party prowadzone przez dj-ów Vicuta, Kaposza i Beshkee.

Tydzień później 15 września odbędzie się przegląd zespołów, gdzie zadebiutują mieleccy artyści a na koniec usłyszymy bluesowy koncert Bartek Przytuła Quartet. Sobota to wielki koncert finałowy w Sali Widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury, podczas którego usłyszymy recitale Agnieszki Czachor i Antoniego Stańczyka, a po nim after party dla wszystkich zaangażowanych w Zderzenie Muzyczne przez ostatnie pięć lat jego organizowania.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, więcej informacji na stronie www.zderzeniemuzyczne.pl

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa