W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Powstały miejsca parkingowe przy Urzędzie Miejskim o ograniczonym czasie parkowania

Od początku maja przed parkingiem przy Urzędzie Miejskim wyznaczonych zostało siedem miejsc postojowych z ograniczonym czasem parkowania. Takie rozwiązanie ma pomóc mielczanom, chcącym załatwić sprawę w magistracie, którzy do tej pory mieli problemy ze znalezieniem wolnego miejsca do parkowania.

                Ograniczenia w postoju samochodów na wyznaczonych miejscach obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00. Pozwoli to na przeznaczenie tych miejsc dla petentów, a nie dla pracowników okolicznych instytucji.

W miejscu tym ustawiono także odpowiednie oznakowanie pionowe, a ponadto obszar ten jest pod stałym monitoringiem kamer. Osoby, które pozostawiają swoje samochody na tych stanowiskach dłużej niż jedną godzinę mogą spodziewać się
w ciągu najbliższych dni pouczenia od Straży Miejskiej. – Wiemy jak silne bywają przyzwyczajenia kierowców i ich „jazda na pamięć”.

Dlatego na razie osobom nie stosującym się do oznakowania wręczamy przypomnienia, jednak już wkrótce będziemy musieli sięgać po nieco bardziej restrykcyjne rozwiązania – powiedział komendant mieleckiej Straży Miejskiej Arkadiusz Misiak.

Anna Karwacka

 

 

IMG_2787

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Laur Kultury – gala wręczeń nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mielczanie na praktykach zawodowych w Sewilli

Wiadomości Mielec

Dzieci zwiedzały komendę policji [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa