W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Powstaną nowe chodniki w Partyni i Pniu

Po 7 ofert wpłynęło do Urzędu Miejskiego w Radomyślu Wielkim na zadania dotyczące budowy chodnika dla pieszych w Partyni i Pniu. 

W tej pierwszej miejscowości zamówienie obejmuje wykonanie chodnika przy drodze gminnej na odcinku 334 m (strona lewa patrząc od drogi wojewódzkiej) o szerokości 1,50 m z kostki brukowej betonowej kolorowej gr. 6 cm i 8 cm wraz z istniejącymi zjazdami (chodnik od strony jezdni zakończony krawężnikami betonowymi natomiast od strony posesji zakończony obrzeżami betonowymi). Tu najtańszą ofertę, na niemal 250 tys. zł, złożyła spółka INWEST BRUK Agaty i Jarosława Borońskich z Otałęży. Najdroższa wyniosła 382 tys. zł.

Z kolei w Pniu chodnik powstanie przy drodze gminnej na odcinku 312 m (strona lewa jadąc w kierunku Jam) o szerokości 1,50 m z kostki brukowej betonowej kolorowej gr. 6 cm i 8 cm wraz z istniejącymi zjazdami. Także w tym przypadku najkorzystniejszą dla gminy propozycję złożył INWEST BRUK – niemal 190 tys. zł. Najdroższa wyniosła 303 tys. zł.

created by dji camera
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa