W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Materiały video Sport

Powstanie nowa baza treningowa Stali Mielec [FOTO, VIDEO]

Z nowego kompleksu sportowego skorzystają również mieszkańcy Gminy Tuszów Narodowy. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej z udziałem Wójta Gminy Tuszów Narodowy, Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby i Prezesa FKS Stal Mielec Jacka Klimka poinformowano o budowie nowego kompleksu sportowego, który będzie służyć zarówno mieszkańcom jak i piłkarzom mieleckiej Stali.

Jak poinformował Europoseł Tomasz Poręba po wielu miesiącach starań udało się, uzyskać dofinansowanie z ministerstwa sportu w ramach projektu „Sportowa Polska”. Będzie ono i przeznaczone na realizację pierwszego etapu inwestycji.

Nowoczesny kompleks sportowy ma służyć jako baza treningowa dla ekstraklasowej Stali Mielec. Odpowiednia infrastruktura jest niezbędna do skutecznego przygotowania szczególnie w okresie zimowym. Do tej pory w Mielcu nie było boiska treningowego z podgrzewaną płyta, co przekładało się na jakość zimowych przygotowań.

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa