W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pożar stodoły w Białym Borze

26 lutego po godzinie 00:20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu wpłynęło  zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Biały Bór.
Dyżurny operacyjny SK KP PSP w Mielcu po przyjęciu zgłoszenia na miejsce skierował dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Mielca oraz pięć zastępów Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Przecław.
Nasza jednostka na miejsce dotarła jako pierwszy zadysponowany zastęp, dowódca zastępu podał dyżurnemu SK KP PSP w Mielcu rozpoznanie z miejsca, że pożarem objęta jest cała stodoła.

Podano dwa prądy wody w natarciu, na miejsce docierały kolejne zastępy. Rozwinięto i podano kolejne prądy wody, zrobiono zasilanie wodne samochodów z, których podawane były prądy wody. Samochody dowoziły wodę z punktu czerpania – hydrantu na miejsce pożaru. Po opanowaniu pożaru rozpoczęto prace częściowo rozbiórkowe. Teren działań został oświetlony przez maszty oświetleniowe, przenośne i zamontowane na samochodach. 

Zrzucono poprzepalaną konstrukcje dachową. Wewnątrz stodoły znajdowała się słoma, którą trzeba było przerzucić na zewnątrz i dokładnie przelać wodą. Na miejscu obecny był również patrol Policji. Przed zakończeniem działań pogorzelisko zostało dokładnie sprawdzone, mury, nadpalona słoma oraz poszycie dachowe zostały jeszcze przelane wodą, po czym działania na miejscu zostały zakończone.

Kierujący Działaniem Ratowniczym na miejscu 502-14 przekazał miejsce właścicielowi i zgłosił zakończenie działań dyżurnemu SK KP PSP w Mielcu i zastępy powróciły do koszar.

Działania zakończyły się tuż przed godziną 04:00 nad ranem.

OSP Tuszyma

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Zderzenie na drodze Mielec – Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy, bo jechał zbyt szybko przez Cmolas

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał seatem w mostek

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa