W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Pożar w Biedronce w Tuszymie [FOTO]

We wtorek 27 grudnia około godziny 9:45 oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu przyjął zgłoszenie o dymie wydobywającym się spod sufitu podwieszanego w sklepie sieci Biedronka w Tuszymie. Na miejsce skierowano dwa zastępy straży pożarnej z Mielca, oficera operacyjnego, a także zaalarmowano Ochotniczą Straż Pożarną z Tuszymy.

Na miejsce zdarzenia jako pierwsi dotarli ratownicy z Tuszymy. Pracownicy sklepu ewakuowali już klientów na zewnątrz oraz odłączyli zasilanie elektryczne.

Strażacy zostali poinformowani przez pracowników o wystąpieniu zadymienia z instalacji elektrycznej w części magazynowej sklepu, a następnie sprawdzili przy pomocy kamery termowizyjnej podwieszany sufit magazynu pod którym były poprowadzone kable instalacji elektrycznej. Jednak na kamerze nie było widać żadnej różnicy temperatur na badanym obiekcie.

Na miejsce przyjechał także patrol policji, oficer operacyjny, patrol ochrony oraz pracownik zakładu elektrycznego, który zajął się szczegółowym sprawdzaniem instalacji elektrycznej. Na miejscu pozostał jeden zastęp strażaków z Mielca, który zakończył prace przed godziną 11.30.

red. wcj24.pl
fot. Krzysztof Mika / OSP Tuszyma

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Pijany przekroczył prędkość audi

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem 17-letniej rowerzystki

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa