W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Pożegnanie Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Mielcu [FOTO]

25 września w siedzibie Muzeum Regionalnego nastąpiło uroczyste zdanie obowiązków Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Mielcu przez ppłk Mirosława Ciesielskiego.

Ppłk Mirosław Ciesielski zakończył służbę wojskową po 37 latach. Aż 12 lat jego kariery zawodowej związane było z Wojskową Komendą Uzupełnień w Mielcu.

Za oddaną służbę w WKU podpułkownikowi podziękowali licznie zgromadzeni goście. Znaleźli się wśród nich m.in. przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Mieleckiego: Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak oraz Przewodniczący Rady Powiatu Mieleckiego Marek Paprocki. 

– W imieniu samorządowych władz Powiatu Mieleckiego mam zaszczyt podziękować Panu za wzorową, sumienną i pełną zaangażowania służbę. W związku z przejściem na zasłużoną emeryturę pragnę przekazać najszczersze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności (…) Niech na co dzień towarzyszą Panu radość i pogoda ducha, a nadchodzący czas wolny od pracy zawodowej pozwoli na realizację planów i zamierzeń, które dotychczas nie mogły się ziścić – przekazał w okolicznościowym liście starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Ppłk Mirosław Ciesielski, z rąk przedstawicieli władz Powiatu Mieleckiego, odebrał także pamiątkowy grawerton z Herbem Powiatu Mieleckiego.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Mielcu, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Mielcu.


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Wypadek z udziałem 17-letniej rowerzystki

Wiadomości Mielec

Jubileusz Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem rowerzystki

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa