W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Materiały video

Poznaj wszystkie przystanki rowerowej gry miejskiej i … nagrody!

Już w przyszłą sobotę w Mielcu odbędzie się Rowerowa Gra Miejska. Dziś prezentujemy wszystkie punkty na trasie rajdu oraz nagrody, jakie czekać będą na uczestników zabawy.

Nagrody zostaną rozlosowane pośród tych uczestników, którzy przejadą ok. 20-kilometrową trasę i dotrą na metę z kompletem pieczątek. Ich fundatorami będą partnerzy wydarzenia wymienieni poniżej.

PUNKT 1 
Galeria Navigator – miejsce zdobycia pierwszej pieczątki i zarazem start rajdu. Do rozlosowania zostały przekazano dwa rowery miejskie.

PUNKT 2
Joy Fitness Club Mielec – pierwsze 150 osób, które dotrze do siedziby klubu otrzyma napoje, które z pewnością przydadzą się na dalszej części trasy. Dodatkowo do zgarnięcia podwójny miesięczny karnet!

PUNKT 3 
AvetPharma – tutaj 150 pierwszych osób otrzyma suplementy diety. W puli jest także nagroda główna: kosz z wszystkimi produktami firmy dla całej rodziny.

PUNKT 4
Hotel & Restauracja Atena – będzie pysznie, i to dla całej rodziny! Dlaczego? Nagrodą główną będzie rodzinna kolacja w Restauracji Atena.

PUNKT 5
Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu – oprócz tradycyjnej pieczątki dla każdego z odwiedzających, do rozlosowanie będzie pakiet świetnych gadżetów od firmy.

PUNKT 6 
Husqvarna Group – pierwsze 20 osób otrzyma bidony, a nagrodą główną będzie wykaszarka.

PUNKT 7 
Bossmen Fryzjerstwo  – nagrodą główną będzie voucher rodzinny na usługi fryzjerskie obejmujący usługę strzyżenia i pielęgnację „Botox” dla pani, strzyżenie i pielęgnację brody dla pana oraz strzyżenie dla dziecka

PUNKT 8 
Projekt Zdrowie Mielec – jak sama nazwa wskazuje, ma być zdrowo! Pierwsze 150 osób otrzyma więc super ochładzającą wodę, a szczęśliwiec, którego nazwisko zostanie wylosowane – voucher na miesięczną kurację dla jednego rodzica i dziecka, obejmujący analizę składu ciała i plan żywieniowy

PUNKT 9 
Bike Center – z tej nagrody najbardziej ucieszą się najmłodsi uczestnicy gry miejskiej! W ramach losowania do zgarnięcia będzie dziecięcy rower Northtec BMX 14”.

PUNKT 10  
Bit-Pro Akademia komputerowa – kolejna gratka dla najmłodszych, tym razem w postaci tygodniowych warsztatów w akademii komputerowej.

Rajd zakończy się na mieleckich bulwarach przy ulicy Rzecznej, czyli miejscu, w którym odbywać się będzie „Powiatowe Powitanie Lata”. Losowanie nagród ufundowanych przez partnerów gry miejskiej planowane jest na godzinę 18:00 na scenie głównej. Tuż po losowaniu wystartuje muzyczna część imprezy. Koncerty zagrają: Jula, Łzy i Lombard.

Zapraszamy!

YouTube player
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Relikwie rodziny Ulmów w Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Smoczka Park MTB 2024 [MAPY]

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

mielczanka smoczanka 18 czerwca 2019 (wtorek) at 08:20

AvetPharma – na jakiej ulicy jest ta firma? w mapach i internecie nie można znależć mieleckiego adresu, jest warszawaki i zagraniczne…. 😀 ??

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa