W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Prace przy ZST na finiszu

Sportowa inwestycja przy Zespole Szkół Technicznych dobiega końca. Tereny przy szkole zostały kompleksowo zagospodarowane – uczniowie będą mogli korzystać m.in. z wielofunkcyjnego boiska.

Przy ZST powstaje boisko wielofunkcyjne o sztucznej nawierzchni, trawiaste boiska do piłki siatkowej, 60-metrowa bieżnia i skocznia. Dostęp do tego kompleksu sportowego będzie łatwy i bezpieczny dla uczniów – a wszystko za sprawą gotowego już, podziemnego łącznika.

Jego wybudowaniem zajęło się przedsiębiorstwo Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Dziuba z miejscowości Koniemłoty, resztę zadań przy zagospodarowaniu terenów przy ZST prowadzi natomiast firma EVERSPORT z Warszawy.
Zadanie zostało dofinansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Jego łączna wartość to 1 604 302,39 zł.
Warto przypomnieć, że nie jest to jedyna inwestycja w infrastrukturę sportową szkół ponadgimnazjalnych w naszym powiecie.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki, obecnie trwa również remont sali gimnastycznej w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu. Nową salę gimnastyczną będą mieli również uczniowie popularnego „Elektryka” – oddanie do użytku tej inwestycji, dofinansowanej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, odbędzie się już 1 grudnia.

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa