W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Prace przy ZST na finiszu

Sportowa inwestycja przy Zespole Szkół Technicznych dobiega końca. Tereny przy szkole zostały kompleksowo zagospodarowane – uczniowie będą mogli korzystać m.in. z wielofunkcyjnego boiska.

Przy ZST powstaje boisko wielofunkcyjne o sztucznej nawierzchni, trawiaste boiska do piłki siatkowej, 60-metrowa bieżnia i skocznia. Dostęp do tego kompleksu sportowego będzie łatwy i bezpieczny dla uczniów – a wszystko za sprawą gotowego już, podziemnego łącznika.

Jego wybudowaniem zajęło się przedsiębiorstwo Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Dziuba z miejscowości Koniemłoty, resztę zadań przy zagospodarowaniu terenów przy ZST prowadzi natomiast firma EVERSPORT z Warszawy.
Zadanie zostało dofinansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Jego łączna wartość to 1 604 302,39 zł.
Warto przypomnieć, że nie jest to jedyna inwestycja w infrastrukturę sportową szkół ponadgimnazjalnych w naszym powiecie.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki, obecnie trwa również remont sali gimnastycznej w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu. Nową salę gimnastyczną będą mieli również uczniowie popularnego „Elektryka” – oddanie do użytku tej inwestycji, dofinansowanej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, odbędzie się już 1 grudnia.

 

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa