W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Prezent na Dzień Matki – ważne, by był od serca!

Prezent jest często uważany za znak więzi i symbol bliskości emocjonalnej. Jeżeli ktoś jest dla nas ważny i kochany, z chętnie obdarowujemy go rozmaitymi prezentami – głównie po to, by ujrzeć na jego twarzy prawdziwą radość.
Co więcej, obdarowywanie innych to zakorzeniony w społeczeństwie sposób na podtrzymanie relacji i wyrażenie uczuć. Okazuje się, że te przyjemne doświadczenie od lat badane jest przez ekspertów różnych nurtów. Prezenty można dawać bez szczególnych okazji, choć nie jest to jeszcze na tyle rozpowszechnione w naszym kraju. Dziś pochylimy się nad ważnym, majowym świętem, które obchodzą bardzo ważne kobiety w życiu każdego z nas – matki. Eksperci jasno zgadzają się z faktem, że w przypadku tej grupy obdarowywanych warto kierować się zwłaszcza indywidualizmem swojej mamy. To właśnie na jego podstawie powinno się wybrać podarunek, który wywoła na twarzy kobiety ciepły, pełen wdzięczności uśmiech.

Uniwersalne i zindywidualizowane inspiracje prezentowe

Nie zawsze dzieje się tak, że doskonale wiemy co kupić mamie na prezent. W związku z tym zdecydowaliśmy się rozpocząć ranking propozycji od kilku prezentów, jakie bezpiecznie można podarować swojej mamie – czy to z okazji jej dnia, czy bez. Pierwsze miejsce jak zwykle zajmuje biżuteria. Współczesna oferta sklepów internetowych bogata jest w liczne warianty błyskotek, począwszy od naszyjników czy wymyślnych bransoletek, aż po kolczyki różnych kształtów i długości. W sklepie Murrano istnieje dodatkowa opcja naniesienia na biżuterię grawerunku, dzięki czemu ten uniwersalny prezent nabierze charakteru i wyjątkowości, stając się jedynym w swoim rodzaju. Uniwersalnymi prezentami możemy określić też wszelkiego rodzaju kubki termiczne czy ozdoby w postaci kryształowych róż – na pewno znajdą swoje zastosowanie, albo jako codziennie używany gadżet, albo piękna ozdoba. Stawiając na coś bardziej zindywidualizowanego, musimy poświęcić poszukiwaniom prezentu nieco więcej czasu. W zależności od osobowości swojej mamy, może jej się podobać coś zupełnie innego niż nam. Musimy o tym pamiętać, gdyż tylko dzięki odrzuceniu własnych gustów i zaakceptowaniu preferencji osoby obdarowywanej, jesteśmy w stanie stworzyć ciekawy prezent zakrawający swoją tematyką o zainteresowania mamy. Jedna świętująca ucieszy się ze szkatułki na biżuterię, inna zaś z zestawu złożonego z drewnianej deski z grawerem i przepiśnika – właśnie w tym tkwi piękno obdarowywania!

Jaki jest idealny prezent na Dzień Matki według ekspertów?

Tematyka obdarowywania bliskich osób interesuje wielu naukowców, którzy zdecydowali się skonstruować listę zasad i cech składających się na idealny prezent na Dzień Matki i nie tylko. Według nich, podarunek powinien stanowić odzwierciedlenie rzeczywistego poświęcenia dającego – w zrozumieniu przez to czasu, wysiłku, a także finansów. Wbrew pozorom, prezent to dobro luksusowe, dlatego powinien być indywidualnie dopasowany do odbiorcy, relacji łączącej go z obdarowującym, etapu życia w którym się znajduje czy okazji. Jedynym celem dającego powinno być w tym przypadku szczęście tego, dla którego tworzy prezent, zaś sama osoba przyjmująca na swoje dłonie podarunek powinna być nim pozytywnie zaskoczona. Jak już wspomnieliśmy, bardzo ważne w tym wszystkim jest odrzucenie własnych osądów na temat gustów i wyzbycie się egocentrycznych projekcji. Jako wręczający prezent na Dzień Matki czy inne święto, powinniśmy przede wszystkim brać pod uwagę człowieka, którego mamy zamiar uszczęśliwić.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa