W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie

Prezydent Mielca uczestniczy w Gdańsku obchodach Święta Wolności i Solidarności [FOTO]

Jacek Wiśniewski Prezydent Miasta Mielca uczestniczy w odbywających się w Gdańsku obchodach Święta Wolności i Solidarności upamiętniających 30 – lecie pierwszych w naszym kraju częściowo wolnych wyborów do Sejmu z 4-tego czerwca 1989 roku.🇵🇱

Rocznicowe obchody potrwają do 11-tego czerwca w różnych punktach Gdańska m.in. w Europejskim Centrum Solidarności, a także na Placu Solidarności, w Muzeum Narodowym, w Centrum Sztuki Współczesnej i na terenie dawnej Stoczni Gdańskiej. 
W przeddzień głównych uroczystości na Placu Solidarności zaplanowanych na wtorek 4-tego czerwca, w Gdańsku odbyło się posiedzenie Zarządu Związku Miast Polskich skupiającego ponad 300 miast w Polsce. 

Jak wiadomo na początku marca bieżącego roku podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Miast Polskich w Poznaniu, prezydent Mielca Jacek Wiśniewski jako jedyny samorządowiec z Podkarpacia został wybrany do Zarządu Związku VIII kadencji. 

Podczas poniedziałkowego zebrania członkowie zarządu ZMP opiniowali m.in. projekt ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, zmiany w prawie o ruchu drogowym i w ustawie o finansach publicznych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa