W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Prezydent RP wyróżnił odznaczeniem dyrektora PSPR Mielec

Brązowy Krzyż Zasługi za wkład w rozwój ratownictwa medycznego – takim odznaczeniem państwowym uhonorował Prezydent RP dyrektora PSPR Mielec, Grzegorza Gałuszkę.

Dekoracji dokonała Ewa Leniart, Wojewoda Podkarpacki.

– Tak bogate jest państwo, jakich ma działających na jego rzecz obywateli. Jesteście przykładem wielkiego zaangażowania w rozwój regionu, wzorem do naśladowania. Stanowicie sól tej ziemi. Wasze działanie na co dzień wynika z potrzeby serca, z postawy, z konkretnych decyzji. Gdy się pracuje, nie myśli się o wyróżnieniach, ale ten moment jest bardzo ważny, bo pokazuje, że zostaliście dostrzeżeni i docenieni – powiedziała Wojewoda, dziękując wyróżnionym za aktywność i pracę z myślą o budowaniu silnego kraju i regionu.

– Cieszę się z tego ogromnego zaszczytu, ale to wyróżnienie jest także efektem ciężkiej pracy wszystkich pracowników PSPR Mielec, którzy codziennie dokładają starań, żeby działać jeszcze sprawniej i stale podnosić jakość usług. Za to oraz za samo odznaczenie bardzo dziękuję – powiedział dyr. dr n. med. Grzegorz Gałuszka. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

100-lecie urodzin mieszkanki Gminy Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

Niedługo Leśny MiniRajd Rowerowy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa