W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Prezydent spotka się z mieszkańcami w sprawie MBO

Od pierwszego czerwca do połowy lipca można zgłaszać swoje wnioski i pomysły w ramach kolejnej edycji Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego. W najbliższą środę rozpoczyna się akcja informacyjna na temat Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego w której udział weźmie Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

Przed rokiem prezydent zachęcał do wzięcia udziału i zgłaszaniu projektów w ramach MBO podczas otwartych spotkań z mieszkańcami poszczególnych mieleckich osiedli. Ze względu na obowiązujący nadal w naszym kraju stan epidemiologiczny i ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców organizacja takich spotkań jest obecnie mocno ograniczona. Z tego względu mieszkańcy poszczególnych mieleckich osiedli będą mogli porozmawiać z prezydentem Jackiem Wiśniewskim o budżecie obywatelskim podczas jego wizyt w punktach informacyjnych MBO, które będą pojawiać się w różnych punktach Mielca od 24 czerwca do 3 lipca.

Pierwszy raz charakterystyczny pneumatyczny namiot z logotypami MBO i miasta Mielca pojawi się w najbliższą środę w godzinach od 13.00 do 18.00 na mieleckim rynku. Prezydenta będzie można tu spotkać w godzinach 16-17.

Kolejne punkty informacyjne MBO (czynne od 13 do 18) powstaną w czwartek 25 czerwca na placu Armii Krajowej, w piątek 26 czerwca na osiedlu Szafera (tzw. mały rynek) oraz na osiedlu Lotników (przy ul. Pisarka) – w poniedziałek 29 czerwca, w rynku na osiedlu Rzochów (wtorek 30 czerwca) i przed Galerią Navigator  – w piątek 3 lipca. Za każdym razem obecność prezydenta przewidywana jest w godzinach od 16.00 do 17.00.

Przypominamy, że formularze do zgłaszania projektów wraz z listami poparcia nowej edycji MBO dostępne są w wersji elektronicznej na stronie internetowej Urzędu Miejskiego (https://www.mielec.pl/mielecki-budzet-obywatelski/) lub w wersji papierowej w kilku wybranych punktach miasta: w Urzędzie Miejskim, a także w głównej siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Kusocińskiego 2) oraz jej filiach: nr 1 – ul. Botaniczna,  nr 4 – ul. Mickiewicza 2 – Łojczykówka, nr 6 – ul. Tańskiego 4a oraz nr 7 – ul. Zygmuntowska 14.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa