W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Problemy mieleckiej pływalni

W dniu 22.02.2019 roku odbyło się posiedzenie Komisji Sportu, na którym omawiana była między innymi sytuacja na Pływalni Smoczka. Radni Komisji zwracali uwagę, że korzystanie z mieleckiej pływalni jest w ostatnich miesiącach mało komfortowe dla użytkowników.

Jest to od 2016 roku jedyny basen w Mielcu i taka sytuacja potrwa jeszcze około 2 lat do czasu wybudowania nowej hali sportowej MOSiR przy ulicy Solskiego.
Mając na uwadze komfort i jak najlepszą możliwość korzystania z Pływalni Smoczka, MOSiR prosi o zaznajomienie się z grafikiem zajętości torów niecek na mieleckiej pływalni. Dostępność niecek jest mocno ograniczona w godzinach tzw. szczytu, czyli od 15:00 do 18:30. W tym czasie odbywają się treningi sekcji pływackiej „IKAR” oraz kursy pływania, natomiast frekwencja na basenie znacząco spada po godz. 19:00.
W celu lepszej informacji dla klientów MOSiR stara się o przywrócenie kamerki on-line z basenu tak, aby klienci na bieżąco mogli sprawdzić sytuację na basenie.
Jednocześnie w trosce o zdrowie klientów i biorąc pod uwagę dużą frekwencję, MOSiR prosi użytkowników pływalni o dokładne umycie ciała przed każdym wejściem na halę basenową oraz stosowanie się regulaminu pływalni.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura na talerzu – kulinaria różnych krajów [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Cyrk Korona – Nowe Show jak z Bajki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa