W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Próbne matury 2021

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępniły materiały do przeprowadzenia testu diagnostycznego (próbna matura) w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów na wszystkich poziomach. 

Zainteresowane szkoły mogą przeprowadzić test diagnostyczny od 3 do 16 marca br., w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Przeprowadzenie matury próbnej  jest dobrowolne

Część naszych szkół takich jak  ZSB, II LO, ZSE oraz ZSwM przystąpiły do próbnej matury w zakresie podstawowym z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego na arkuszach CKE w terminie 3-5.03.2021r.

W I LO matura próbna odbyła się na arkuszach  własnych w miesiącu lutym w zakresie podstawowym i rozszerzonym .

W ZST matura próbna odbędzie się na własnych arkuszach w zakresie podstawowym w dniach 17-19.03.2021r.  

Ze strony szkół usłyszeliśmy deklarację że wszystkie egzaminy w ramach matury próbnej zostały przeprowadzone z zachowaniem wszelkich reguł dotyczących bezpieczeństwa sanitarnego.

Ponadto każda ze szkół deklaruje,  iż w ramach zajęć lekcyjnych w klasach maturalnych arkusz egzaminacyjne z zakresu rozszerzonego zostaną podane analizie tak aby maturzyści jak najlepiej przygotowali się do właściwej matury w tym trudnym okresie pandemii.

Potencjalna liczba w technikum to 446,  w liceum 439.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dzień Otwarty Oddziałów Ginekologiczno-Położniczego i Noworodkowego Szpitala Specjalistycznego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi piłkarze Stali Mielec na turnieju we Włoszech [FOTO]

Wiadomości Mielec

W Trzcianie skradziono motocykl marki WSK

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa