W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Próbowała oszukać ekspedientkę

Policjanci zatrzymali i przedstawili zarzut 32-letniej kobiecie, która próbowała oszukać ekspedientkę w markecie budowlanym. Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa i złożyła wyjaśnienia.

O zdarzeniu poinformowała dyżurnego jednostki, ochrona sklepu. Zgłaszający przekazał funkcjonariuszom, że kobieta będąc w sklepie ze swoim parterem, na stoisku z ozdobami świątecznymi, włożyła dwa komplety światełek choinkowych do jednego opakowania, tak żeby móc zapłacić tylko za jeden. Sytuację zarejestrował sklepowy monitoring, a opakowanie ze światełkami zostało sprawdzone przez ekspedientkę przy kasie.

Kobieta przyznała się ekspedientce, że chciała ją oszukać. Jeden komplet światełek kosztował 79 złotych. 32-latka została przekazana w ręce policjantów i jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut usiłowania oszustwa.

Podejrzana przyznała się do popełnienia przestępstwa i złożyła wyjaśnienia. Za usiłowanie oszustwa grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa