W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Inne i charytatywne

Program 31 Finału WOŚP Mielec

Logistyka nie była łatwa, trzeba się było nagimnastykować, żeby to wszystko poukładać, ale w końcu jest – mamy program dwudniowego grania WOŚP w Mielcu. Będą koncerty, licytacje i ciekawe imprezy towarzyszące.

Szczegóły znajdziecie na plakacie. 

Pierwszego dnia – 28 stycznia – WOŚP zagra w Galerii Navigator. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 10.46. Kilka minut później zaczynają się koncerty. O godz. 15 zaplanowano pokaz Mieleckiego Klubu Kyokushin Karate, potem sekcji Bokserskiej MUKS Iryda. Na deser zagra Mielecka Orkiestra Dęta, a na zakończenie pierwszego dnia o godz. 17.25 odbędzie się koncert Magdy Hanausek, wokalistki i autorki piosenek, półfinalistki programu „Mam Talent”. 

Oprócz tego będą też warsztaty Ceramiki Artystycznej KERAMI, razem z członkami Fundacji IMPULS będzie można zagrać w planszówki. COBI przygotowało klocki, z których można poskładać serca, a ich autorzy będą mogli je potem sfotografować w Fotobudce 360, albo pstryknąć sobie zdjęcie przy samochodach prezentowanych przez Automobilklub Mielec. 

W międzyczasie pojawi się też możliwość wydania pieniędzy, podczas prowadzonych przez Kevina Aistona i Tomasza Łępe aukcji WOŚP. 

29 stycznia WOŚP zagra w Samorządowym Centrum Kultury już od godz. 11.55. Będą tańce, śpiewy i aukcje. O godz. 20 na Placu AK zaplanowano pokaz Teatru Ognia Bohema. 

Również 29 stycznia odbędzie się Bieg „Policz się z cukrzycą”, który organizuje MOSiR. Bieg startuje o godz. 13, minutę później w trasę wychodzą zawodnicy nordic walking. Na piątą edycję biegu zapisy odbywają się przez stronę  https://competitions.timekeeper.pl/policz-sie-z-cukrzyca-4

Dla tych, którzy szukają w życiu oddechu, sesję oddychania przygotowała Mielecka Szkoła Jogi, początek zajęć o godz. 17 w siedzibie przy ul. 3 maja 10. 

Warto zajrzeć także do Biblioteki SCK przy ul. Kusocińskiego, gdzie w godz. 15 – 19 odbędzie się „Orkiestrowa Giełda Książki”. 

31. Finał WOŚP gra pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą!  Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa